Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Чет14122017

Брой 242, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66652 BGN1 GBP = 2.22494 BGN1 CHF = 1.67926 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Бизнесменът Йовков се отказва от мераците си за строителство в Копривщица

Бизнесменът Йовков се отказва от мераците си за строителство в Копривщица

Бизнесменът Йовков се отказва от мераците си за строителство в Копривщица

Бизнесменът Радослав Йовков, чиито апетити за строеж в града-музей Копривщица предизвикаха огромно недоволство сред българите, обяви, че замразява проектите си, докато „обществото узрее“. Това обяви самият той в ефира на БТВ. Според него е била скъсана комуникацията между кмет и общински съветници. По думите му в решението на общинския съвет никъде не пишело за смяна на статут. „Аз не искам нищо да отпада. Никъде не съм споменал Копривщица да е нещо друго освен защитен град и то с най-висока степен, защото това, което се предлага да бъде, е с по-висока степен на защитеност от сегашното“, коментира бизнесменът и добави, че никога не бил искал да строи в централната градска част. Относно това, че в града го наричат феодал, Йовков заяви: “Няма човек, който да работи в малък град и да не е феодал. Там имам къщи, хотел, козеферма, фабрика за пелети и съм построил много неща, от които се гордея“.

България

Икономика

Loading...

Култура

Спорт

Шеф на ЦСКА: Фаворити сме срещу Лудогорец

Шеф на ЦСКА: Фаворити сме срещу Лудогорец

Мачът днес е мини финал, каза спортният директор на “червения“ клуб Пламен Марков

Спортният директор на ЦСКА Пламен Марков смята, че „червени…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Мегаделото КТБ не започна по процедурни причини

Мегаделото КТБ не започна по процедурни причини

Спецсъдът не даде ход на мегаделото за фалита на Корпоративна търговска банка на първото си заседание. Причината е, че мажоритарният собстве…

Прочети още:

Loading...