Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

София °C
Варна °C
Пловдив °C
В. Търново °C
Русе °C

Вестник Земя - първа страница

Пет23062017

Брой 118, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.75112 BGN1 GBP = 2.2183 BGN1 CHF = 1.79979 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

На постоянен тормоз след изборите е подложен кандидатът за депутат от листата на коалиция “БСП за България“ в 23МИР Ивайло Павлов. В последните две седмици бизнесменът, който е съдружник в една от таксиметровите компании в столицата, е притесняван от неизвестни вандали. Коли на фирмата почти всеки ден осъмват надраскани с надписи с черен спрей “БСП“. Освен това престъпниците задраскват със спрея номерата на автомобилите и чупят страничните им огледала.

“За две седмици пострадалите коли са над 20, каза Ивайло Павлов. — Само през последната нощ — в неделя срещу понеделник — са надраскани 5 автомобила. Всичко това се случва само в района на “Младост-1А“.

Мен не могат да ме изплашат, точно обратното – мотивират ме да работя. Но се притеснявам, че страдат близките ми и колегите ми от всичко това“, заяви Ивайло Павлов.

България

Икономика

Депутатите премахват табелите за камери на КАТ по магистралите

Депутатите подхванаха Закона за движение по пътищата, с който се премахват предупредителните табели за видеонаблюдение по аутобаните. Основн…

Прочети още:

Loading...

Култура

Спорт

Стамен Белчев: Победата над Зенит не трябва да ни заблуждава

Стамен Белчев: Победата над Зенит не трябва да ни заблуждава

Роберто Манчини с втора загуба от “червените“ за една година

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев обяви, че успехът с 2:1 над руския гранд Зен…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие