Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Чет14122017

Брой 242, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66652 BGN1 GBP = 2.22494 BGN1 CHF = 1.67926 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

Вандали от „Младост-1А“ тормозят кандидат за депутат от БСП

На постоянен тормоз след изборите е подложен кандидатът за депутат от листата на коалиция “БСП за България“ в 23МИР Ивайло Павлов. В последните две седмици бизнесменът, който е съдружник в една от таксиметровите компании в столицата, е притесняван от неизвестни вандали. Коли на фирмата почти всеки ден осъмват надраскани с надписи с черен спрей “БСП“. Освен това престъпниците задраскват със спрея номерата на автомобилите и чупят страничните им огледала.

“За две седмици пострадалите коли са над 20, каза Ивайло Павлов. — Само през последната нощ — в неделя срещу понеделник — са надраскани 5 автомобила. Всичко това се случва само в района на “Младост-1А“.

Мен не могат да ме изплашат, точно обратното – мотивират ме да работя. Но се притеснявам, че страдат близките ми и колегите ми от всичко това“, заяви Ивайло Павлов.

България

Икономика

Loading...

Култура

Спорт

Шеф на ЦСКА: Фаворити сме срещу Лудогорец

Шеф на ЦСКА: Фаворити сме срещу Лудогорец

Мачът днес е мини финал, каза спортният директор на “червения“ клуб Пламен Марков

Спортният директор на ЦСКА Пламен Марков смята, че „червени…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Мегаделото КТБ не започна по процедурни причини

Мегаделото КТБ не започна по процедурни причини

Спецсъдът не даде ход на мегаделото за фалита на Корпоративна търговска банка на първото си заседание. Причината е, че мажоритарният собстве…

Прочети още:

Loading...