Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Чет15112018

Брой 220, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.73144 BGN1 GBP = 2.24684 BGN1 CHF = 1.71639 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Убийство и самоубийство в Пампорово?

Убийство и самоубийство в Пампорово?

Убийство и самоубийство в Пампорово?

Мъж и жена бяха открити застреляни в кола в района на вилно селище „Малина“ в курорта Пампорово. Пред „Дарик радио” главният секретар на МВР Младен Маринов коментира, че основната версия, по която работи полицията, е убийство и самоубийство. Предположенията са, че мъжът е убил жената, след което се е самоубил. Сигналът за намерените трупове е подаден малко след полунощ във вторник. 41-годишната жена и 48-годишният мъж са открити в автомобил с пловдивска регистрация. По информация на Окръжната прокуратура в Смолян в тялото на жената са открити три огнестрелни рани, а мъжът е починал след единствен изстрел в главата. И двамата са от Пловдив. Живеели са на семейни начала. Той е бил музикант, а тя от два дни е работела като банков служител в курорта. Предполагаемото убийство и самоубийство са извършени с незаконно притежаван пистолет, който е намерен в скута на мъжа. Колата е открита късно снощи, спряла с включени габарити извън пътя.

България

Икономика

Култура

Представят новата книга на Тодор Коруев

Представят новата книга на Тодор Коруев

Новата книга на Тодор Коруев „Още животописи“ (Издателство „Захарий Стоянов“) ще бъде представена на 19 ноември (понеделник) от 17.30 ч. в л…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Димитър Бербатов: Още не съм готов да ръководя българския футбол

Бербо сподели какво мисли за това - дали е готов за ново предизвикателство

“Аз имам много амбиции, свързани с различни неща. Да ръководиш цел…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие