Брой 156, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66539 BGN1 GBP = 2.14584 BGN1 CHF = 1.71309 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2)

Локо (Пд) остави Витоша на дъното

Локомотив (Пловдив) срази у дома новака този сезон Витоша (Бистрица) с 3:1 в последна среща от петия кръг на елитната Първа лига и се изкачи на четвърта позиция. “Смърфовете“ сложиха край на серията си от 4 мача без победа и записаха първи успех пред собствена публика от началото на сезона. Витоша пък остава на дъното без нито една победа на сметката си и само с една точка.

Домакините поведоха чрез Дино Мартинович още в 4-тата минута, но Стефан Христов (9) изравни. Парвиз Умарбаев (37) и Дани Кики (67) донесоха успеха на Локомотив.

ATP хвали Григор Димитров

Българинът кара един от най-добрите си сезони, твърди анализ на Асоциацията на професионалните тенисисти

Асоциацията на професионалните тенисист (ATP) публикува анализ на представянето на Григор Димитров точно преди участието му на турнира в Синсинати. От ATP не пестят суперлативи към 26-годишния хасковлия най-вече заради огромния контраст в изявите му през тази година и ужасяващата за него 2016-а.

Григор Димитров беше стигнал дъното. Беше загубил 6 от последните си 7 откриващи мача…

Прочети още…

Челси форсира селекцията с още 120 милиона паунда

Собственикът на Челси Роман Абрамович ще се опита да удовлетвори част от исканията на мениджъра Антонио Конте, като му отпусне средства за привличането на още трима нови футболист. За целта руският милиардер ще извади 120 милиона паунда. Набелязаните играчи, чиито трансфери трябва да бъдат финализирани в следващите две седмици, са Вирджил ван Дайк (Саутхамптън), Алекс Окслейд-Чембърлейн (Арсенал) и Даниел Дринкуотър (Лестър).