Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

София °C
Варна °C
Пловдив °C
В. Търново °C
Русе °C

Вестник Земя - първа страница

Сря16082017

Брой 156, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66539 BGN1 GBP = 2.14584 BGN1 CHF = 1.71309 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Босът на Локо (Пд) намерил гаджета на футболистите

Босът на Локо (Пд) намерил гаджета на футболистите

Президентът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски бързо се върна към метафоричния си изказ след мълчанието си покрай финансовата криза в клуба. Бизнесменът сътвори поредните си бисери малко преди първата тренировка на отбора, на която играчите го чакаха да раздаде поне една от четирите дължими заплати . „Все ме питате за пари. Накрая ще взема да ви таксувам за всяко интервю. Получавате безплатна информация, а ме питате дали аз ще платя на играчите. За всяко интервю с човек от Локо ще се плаща“, заяви Крушарски.

Селекция? Ще има нови играчи, но ще има и гаджета за футболистите. Намерил съм им. Даже ще преговарям с играчите те да ми плащат, защото са в Локо. Нашият клуб е марка“, продължи с бисерите собственикът на пловдивският тим.

България

Икономика

Българинът все по безпаричен

Българинът все по безпаричен

Близо една трета от разходите на домакинствата са за храна

Обръщане на тенденцията от началото на годината за изпреварващ ръст на доходите в …

Прочети още:

Loading...

Култура

Eдва 16% от музиката в БГ-ефира е българска

Eдва 16% от музиката в БГ-ефира е българска

Музиканти искат специален закон да регламентира количеството родна музика в електронните медиите, каквато е практиката в много страни от ЕС

Е…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Мор при пчелите оскъпи меда с 20%

Мор при пчелите оскъпи меда с 20%

Основната причина за масовата им смърт са пестицидите по полето

С 20% поскъпва медът в България заради високата смъртност при пчелите, съобщи…

Прочети още:

Loading...