Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт14072020

Брой 132, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.72639 BGN ↓ 1 GBP = 2.17464 BGN ↓ 1 CHF = 1.83044 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Треньорът на Етър не издържа и хвърли оставка

Треньорът на Етър не издържа и хвърли оставка

Росен Кирилов подава оставка като старши треньор на Етър. Новината съобщи 46-годишният специалист пред “Велико Търново спорт”. “Желанието ми е да си тръгна, мисля че ситуацията стана такава, че има нужда от промяна. Както вече споделих, има неяснота и напрежение в клуба. Аз винаги съм бил боец, но не искам да обирам негативите”, коментира Росен Кирилов.

Специалистът сподели, че не вярва някой от футболистите да не се е влагал на терена заради треньорска смяна. “Не вярвам, че някой нарочно няма да играе. Просто има огромно напрежение и върху играчите”, добави бившият национал.

Кирилов вече е разговарял с някои от членовете на клубната управа и ги е уведомил за решението си. В сряда ще се проведе заседание на Управителния съвет на Етър, на което ще се разгледат всички належащи въпроси, заявиха от клуба.

България

Икономика

Loading...

Култура

Свят

Земеделие

Отчайващо ниски добиви от пшеница във Великотърновско и Шуменско

Отчайващо ниски добиви от пшеница във Великотърновско и Шуменско

Рекордно ниски добиви от пшеница за последните 10 години отчитат земеделските производители във Великотърновско, предаде БНР. Кооперацията в...

Прочети още:

Loading...