Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет03042020

Брой 64, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.79335 BGN ↑ 1 GBP = 2.22917 BGN ↑ 1 CHF = 1.85369 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Петър Хубчев: Някои играчи не заслужават да бъдат в Левски

Изравниха ни не поради липса на концентрация, а заради малшанс, твърди треньорът на „сините”

Люто дерби изиграха Черно море и Левски на стадион “Тича“ във Варна. Срещата от 22 кръг на efbet Лига завърши при резултат 2:2, а главният рефер Ивайло Стоянов показа общо два червени и 11 жълти картона.

“Липсваха ни много футболисти, но това го има в играта и се случва. Видях обаче, че някои не заслужават да бъдат в Левски... Няма как да ви кажа кого имам предвид. Всъщност, няма какво да коментирам в детайли. Каквото има, ще го чуят футболистите в съблекалнята”, заяви ядосаният треньор на Левски

„Поведохме в последните минути с 2:1, но след това допуснахме веднага изравняване. Получихме гол не поради липса на концентрация, а заради малшанс. Не знам дали тези футболисти, които имат здравословни проблеми, ще бъдат готови за следващия мач“, завърши ПетърХубчев.

“Стана хубав и емоционален мач за зрителите, но не и за нас треньорите. Щом резултатът е равен, трябва да го приемем“, коментира треньорът на Черно море Илиан Илиев.

“Искам да похваля футболистите. Когато бяхме 10 човека, бяхме търпеливи. В края обаче позволихме на контраатака да ни вкарат, но проявихме воля и изравнихме след минута. Като цяло съм доволен, през първото полувреме ударихме три греди и създадохме доста положения”, допълни наставникът на домакините.

„Не искам да коментирам съдийството, но забележете какво се получи. Реферът Ивайло Стоянов спря няколко наши атаки, после стана гузен и остави мачът да се играе. Хубчев не ме изненада с тактиката на Левски. Да, те имат проблеми, но и ние имахме кадрови проблеми. Сега ни предстои нов труден двубой за място в първата шестица - гостуване на Ботев (Пд)“, добави Илиан Илиев.

България

Икономика

Бизнесът иска германиския модел за запазване на заетостта

Бизнесът иска германиския модел за запазване на заетостта

В България 60% от нетната заплата на работниците в засегнатите от кризата компании трябва да се поеме от държавата (например от Агенцията по...

Прочети още:

Loading...

Култура

Свят

Австрия, Чехия, Словения и Словакия обявиха маските за задължителни

Австрия и няколко съседни страни вече налагат носенето на маски в магазините или на обществените места и се смятат, образно казано, за пионе...

Прочети още:

Loading...

Земеделие