Брой 119, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.7505 BGN1 GBP = 2.22747 BGN1 CHF = 1.80244 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт

Meксико и Португалия се класираха за полуфиналите за Купата на конфедерациите

Мексико и Португалия се класираха за полуфиналите на Купата на конфедерациите. “Ацтеките“ се наложиха с 2:1 на стадиона в Казан над домакините от Русия и така отстраниха Сборная от надпреварата. Мексико завърши на второ място в групата със 7 точки. Първи, също със 7 точки, но по-добра голова разлика, са Кристиано Роналдо и компания, които разбиха с 4:0 Нова Зеландия.

В дербито на група „А” Русия излезе напред в резултата в 25-ата минута, когато точен бе Семедов. Малко по-късно „ацтеките” изравниха чрез Нестор Араухо. Домакините започнаха по-силно второто полувреме и дори реализираха гол, който обаче бе отменен заради засада. В 52-ата минута Лозано се възползва от грешка на вратаря на Русия и покачи на 2:1.

В 68-ата минута…

Прочети още…

Гришо отпадна на полуфиналите в Лондон

Българският тенисист остана на 5 точки от Топ 10

Григор Димитров се бори доблестно, но отстъпи пред майсторството на Фелисиано Лопес във вълнуващ и драматичен полуфинален сблъсък на тенис турнира от сериите АТР500 в „Куинс клъб“, Хасковлията преклони глава пред 35-годишния си противник с 5:7, 6:3, 2:6, като двубоят бе спиран за около час поради дъждовното време в английската столица.

Григор бе победил именно Лопес във финала в „Куинс“ през 2014, а сега бе пробит само два пъти…

Стоичков: Трябваше само да представя Йорданеску в ЦСКА

В интервю за предаването “Код спорт“ по ТВ+ Христо Стоичков разкри, че той само е представил Едуард Йорданеску, като треньор в ЦСКА през лятото на 2016 година. „Аз никога не съм водил Йорданеску в клуба. Трябваше да го представя по някакъв начин. Който го е довел, да излезе и да каже как са го довели, как и с кого е говорил. Г-н Гриша Ганчев много добре знае какво сме си говорили по тази тема. Така че моето име да не го слагат – кой съм довел. После използваха ветерани да казват, че не разбирам…