Вестник Земя

Коопмедия                    ЦКС
         НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

25 въпроса за Крим
Вестник Земя - първа страница

Брой 231, Година XXXIII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Вили Вуцов нападна рефер след загуба на Крумовград

Вили Вуцов нападна рефер след загуба на Крумовград

Вили Вуцов нападна рефер след загуба на Крумовград

Старши треньорът на Крумов­г­рад Велис­лав Вуцов нападна съдията на двубоя със Сеп­тем­ври от 1/16-финалите за Купа на Бъл­гария, загубен от тима му с 0:1. „Как няма да изхабя нерви? Как да стиг­нем до 1/8-финал с ЦСКА като бяха сложили в средата един човек, който е класически прес­тъп­ник и класически некадър­ник? На тази добра игра и това превъз­ход­с­тво, което имахме, не мога да съм недоволен. Положенията бяха в наша полза“, започна Вуцов.

Този нес­рет­ник измисли два поредни кор­нера. Получихме гол от статично положение. По едно време го гледам вдигаше ръка, искаше той да вкара. Класически некадър­ник. Не мога да имам претен­ции към нашите мом­чета. Сигурно сме зелени още. Въп­реки всичко, мога да поз­д­равя всички фут­болисти. Откакто аз съм тук, това е най-добрия ни мач. Съжалявам, че не победихме“, заяви още нас­тав­никът на Крумов­г­рад.

България

Икономика

Култура

Свят

“Шпигел“: Ледена епоха в Бундестага - депутати с пуловери, шалове и палта

Още от края на лятото в ЕС с голяма доза сериоз­ност се заговори за това, че по време на пред­с­тоящата тежка зима.

И ако на някого му се е стор…

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Loading...